Met Vize

Yıllardır vize hizmeti veren şirketimiz, vize servisi olarak gerekli deneyim ve tecrübeye sahip kadrosu ve ayrıntılı web sitesiyle Türkiye’ nin en kapsamlı ve güncel vize Sitesi olan www.metvize.com’ un siz değerli müşterilerimiz için bir kazanç ve avantaj olduğunu düşünüyor tüm vize işlemlerinizde daima en yakın yardımcınızdır

Yeterli bilgi-tecrübe ve donanıma sahip olan kadromuz binlerce yolcumuza hızlı - güvenli ve sorunsuz vize hizmeti vermenin haklı gururunu yaşamakta, sizlerden aldığı bu güvenle de müşteri portföyü ve partner yelpazesini genişletmektedir.

Artık vize işlemleriniz için konsolosluk önlerinde saatlerce beklemeyecek ve değerli olan zamanınızı diğer işlerinize ayırıp, almış olduğunuz danışmanlık ve vize hizmeti ile vize başvuru süreci ve sonrasında da bilgi sahibi olacaksınız.

Elçilik ve Konsoloslukların bulunduğu tüm şehirlerde (Ankara-İzmir-Bursa) Partner ofislerimiz bulunmakta ve hizmetlerimiz Türkiye genelini kapsamaktadır.

Farkı Yaratan Felsefemiz

Elçilik ve Konsoloslukların bulunduğu tüm şehirlerde (Ankara-İzmir-Bursa) Partner ofislerimiz bulunmakta ve hizmetlerimiz Türkiye genelini kapsamaktadır

Bunlar;

  • Teknoloji ve gelişime olan gerçekçi yatırımımız.
  • Eğitmek ve eğitilmek konusundaki inancımız.
  • Mutlu ve iyimser yaklaşımlar.
  • Servisimizde en iyiyi bulma arayışımız.
Evrak Bilgisi Al